Žáci-12.5.

15.05.2013 19:51

V neděli 12.5.2013 se naši žáci utkali v zápase jara s týmem Návsí ( druhý tým naší skupiny ).
Soupeř přijel se snahou náš tým porazit a tak snížit náš náskok na prvním místě, který jsme si vytvořili během sezóny.
V prvním poločase bylo vidět, že se utkaly týmy s prvního a druhého místa, hra se přelévala s jedné strany na druhou a ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu a tak pustit soupeře do vedení. Přesto po jedné rychlé akci se náš tým dostal do vedení 1:0. V posledních minutách prvního poločasu jsme ještě vstřelili gól na 2:0,ale podle pana rozhodčího to bylo údajně s ofsajdu a tak tuto branku rozhodčí neuznal ( dá se pochybovat o tomto rozhodnutí, ale musíme jej respektovat,rozhodčí je pánem na hřišti ).
Proto naši chlapci šli do šaten o poločase s jednogólovým náskokem.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím náskok udržet a přidat soupeři další góly.
A to se nakonec také povedlo. Naši chlapci začali hrát fotbal, na který jsme u nich zvyklí a tak se valila na soupeřovu bránu jedna akce za druhou.
Konečný výsledek 6:1 byl pro soupeře ještě milosrdný, když si uvědomíme, že naši hráči trefili ještě po svých šancích 4 x břevno a 5x tyč.
Za tento výkon si zasloužili velkou pochvalu a i diváci určitě museli být spokojeni s jejich výkonem.

Další zápas je v neděli 19.5.2013 v Nýdku, budeto těžký boj, jelikož hráči Nýdku mají svou kvalitu a na svém hřišti body jen tak nerozdávají. V Nýdku také nebudeme moci postavit hráče Tomáše Fobera, který jel s týmem Jablunkova na turnaj do Chorvatska.

Sestava: O. Malý, D. Rusz, J. Folwarczny, O. Drong, M. Badura, B. Kantor, T. Fober, R. Badura, Š. Hickel, A. Kubienka, V. Hloužek, P. Durstin, A. Olszar

Střelci: R.Badura, 2x - A. Kubienka, 3x - T. Fober

Trenéři: Tomáš Kaniok a Vladimír Hloužek st.


TOPlist