Žáci-28.4.

29.04.2013 21:30

První domácí zápas okresního přeboru žáků.

V neděli 28.4. naši žáci odehráli první domáci zápas proti týmu Beskyd Bukovec.
Chlapci chtěli navázat na 3 body s Hrádku a soupeře porazit. Do sestavy se vrátili
Tomáš Fober a Beniamin Kantor. Kvalita týmu tím byla mnohem vyší než v Hrádku, ale na hřišti to v prvním poločase nebylo tolik vidět ( nejspíš někteří hráči ještě byli myšlenkami na včerejší Májovce).
První poločas skončil 3:3.
Do druhého poločasu tedy naši chlapci nastupovali s nutností výkon zlepšit a soupeře tak porazit. Díky zlepšenému výkonu jsme soupeře nepustili do žádné šance a sami přidali 3 góly a tak soupeře porazili 6:3.

Střelci: Vladimír Hloužek,Adam Kubienka,Tomáš Fober,Radim Badura a Beniamin Kantor 2x

Sestava: J.Folwarczny,O.Drong,D.Gomolczyk,T.Fober,M.Badura,B.Kantor,R.Badura,D.Kičerka,A.Kubienka,V.Hloužek,Š.Hickel a V.Kaniok

trenér: Tomáš Kaniok a Vladimír Hloužek st.