Žáci-26.5.

27.05.2013 18:25

V neděli 26.5.2013 se naši žáci utkali s týmem TJ Písek. Naši chlapci chtěli v tomto utkáni odčinit porážku z minulého týdne,když prohráli v Nýdku 0:2.
Žáci Písku jarní sezónu začali velmi dobře,když porazili týmy Milíkova,Mostů a našeho minulého přemožitele Nýdek, remizovali v Oldřichovicích a prohráli jen s Návsím.
Proto jsme do zápasu nastoupili s respektem k soupeři,který dokázal uhrát takovéto výsledky,ale o našem vítězství jsme nepochybovali.
Do utkáni jsme proto nastoupili velmi aktivně a od prvních minut jsme ukázali soupeři,kdo bude po celé utkání pánem na hřišti. Na soupeřovu bránu se valil jeden útok za druhým. A po krásných kombinacích padaly i góly.
Do šaten jsme šli s vedením 6:0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s několika změnami a ty se na naší hře lehce projevily. Polevili jsme v aktivním napadání a přestali hrát po křídlech,ale i přesto jsme soupeře nepustili do žádné vyložené šance.
Utkání nakonec skončilo naší výhrou 9:0.

Příští utkání nás čeká v sobotu 1.6.2013 v Mostech,kde budeme hrát od 9.30. Bude to opět těžké utkání stejně jako v Nýdku,ale věříme,že utkání dokážeme zvládnout a dva kola před koncem sezóny si tak zajistíme konečné první místo ve skupině.

Sestava: O. Malý, D. Rusz, J. Folwarczny, O. Drong, M. Badura, T. Fober, R. Badura, Š. Hickel, A. Kubienka, V. Hloužek, P. Durstin, A. Olszar, J.Fiedor

Střelci: J.Fiedor 3x - A. Kubienka 2x - R.Badura, P.Durstin, V.Hloužek a D.Rusz - 1x

Trenéři: Tomáš Kaniok a Vladimír Hloužek st.