Středa-5.6.

05.06.2013 19:02

SK Beskyd Čeladná - Tj Bystřice o.s. 1 : 1 ( 1 : 0 ) Branky : Maceček - Noga
 
Sestava : Gaszczyk - Rusz,Bauman,Samek,Cienciala
                                Teofil,Sikora (67´Blažek),Faruga,Sniegoň (35´Drong)
                                Noga (88´Szmek),Lachowicz
 
Po nedělní domácí porážce se Smilovicemi zajížděli bystřičtí fotbalisté ve středu k odloženému utkání s Čeladnou.Na vodou podmáčené hrací ploše se jim podařilo získat cenný bod.
 
Domácí začali velkým náporem a již v 11 min.se po rohovém kopu prosadil hlavou extřinecký Maceček."Kdyby mi někdo v této chvíli řekl,že to bude jediná branka domácích,tak bych tomu nevěřil"řekl nám bystřický trenér Miloš Koloničný.
Domácí neustále tlačili a hosté se snažili rychlými kontry zaměstnávat domácí obranu.Brankář Gaszczyk si na nedostatek práce nemohl stěžovat a domácím zmařil v prvním poločase tři slibné příležitosti.
Ve druhém poločase začali přebírat otěže utkání hosté.Zpřesnili hru a formou přesných přihrávek se dostal Lachowicz do dvou velmi dobrých příležitostí,které bohužel neproměnil.Taktéž domácí nelenili a chtěli utkání strhnout na svou stranu,ale Maceček byl v zakončení nepřesný.Tak uhodilo na straně druhé.Střídající Blažek přesnou přihrávkou vysunul Nogu,který se nemýlil a kolem brankáře skóroval, a tím určil konečný stav utkání."Za výkon ve druhém poločase si bod zasloužíme"dodal bystřický trenér.
 
V nedělním utkání přivítají hráči Bystřice v domácím prostředí lídra tabulky,mužstvo TJ Vendryně.Začátek utkání je v 17.00 hod.
"Je škoda,že nás před tímto derby zápasem postihla velká marodka.Zraněni jsou Kluz,Staniek,
Kuczera a onemocněl Sniegoň.K dispozici nebude ani Lachowicz,který se žení.Věřím,že kluci se s touto situací nějak porvou a uhrajeme slušný výsledek"dodal na závěr bystřický trenér.
 
 


TOPlist