Středa 1.5.

02.05.2013 17:07

FC Biocel Vratimov - TJ Bystřice o.s.  2 : 2 ( 1 : 2 ) Branky : vlastní Rusz,Drozd - Noga,Lachowicz
 
Sestava : Gaszczyk - Rusz,Bauman,Samek,Cienciala
                                Sniegoň ( 60´Teofil ),Sikora,Faruga,Kluz ( 85´Staniek )
                                Noga Lachowicz
 
Ve středeční prvomájové dohrávce 17.kola byl soupeřem bystřických Biocel Vratimov.Mužstvo,které na jaře nasázelo dvěma soupeřům (Vendryně,Raškovice) osm branek.
Bystřičtí začali své utkání velmi aktivně,což soupeře možná zaskočilo.Již v 10 min.se ocitl sám před domácím brankářem Noga,který parádní přihrávku Kluze nepropasíroval do branky domácích.
V 15 min. udeřilo poprvé.
Po kombinaci na pravé straně našel Sniegoň přesnou přihrávkou Nogu a Bystřice šla do vedení.Poté Kluz nastřelil tyč,Farugovu střelu z trestného kopu chytil domácí brankář a Rusz ve vyložené šanci vysoko přestřelil.
Domácí také nelenili a Gaszczyka ohrožovali střelbou z dálky,která byla nepřesná.Ve 28 min.po centru z levé strany hlavičkoval Rusz tak nešťastně,že překonal brankáře Gaszczyka.V závěru prvního poločasu Vratimov ještě jednou ohrozil bystřického brankáře,ale ten si se střelou poradil.Ve 43 min.Sniegoň nadherným centrem našel hlavu Lachowicze,který se prosadil a Bystřice šla znovu do vedení.Tak skončil první poločas.
Ve druhém dějství toho k vidění mnoho nebylo.V 58 min.přesnou střelou z 18 m srovnal domácí Drozd,a dvě výborné střely domácích zlikvidoval skvělým způsobem bystřický brankář Gaszczyk.Přesto bystřičtí svým aktívním pojetím mohli utkání vyhrát.V 80 min.se ocitl sám před vratimovským brankářem Lachowicz a následná dorážka Nogy šla vedle branky domácích.A v samém závěru postupoval na branku domácích Noga,ale bohužel domácího brankáře nepřekonal.
"Po domácím ostudném utkání jsme jeli do Vratimova s pokorou.Náš výkon měl velmi dobré herní pasáže,ale bohužel se potýkáme s velmi slabou koncovkou.Ty šance které jsme měli jsou opravdu vyložené,ale chybí nám v nich klid při zakončení.Musíme na tom zapracovat a zlepšit to"řekl nám po utkání bystřický trenér Miloš Koloničný.
"V sobotu jedeme na horkou půdu do Starého Města a věřím,že tam budeme v zakončení daleko produktivnější než v utkání s Vratimovem"dodal na závěr bystřický trenér.


TOPlist