Sobota 4.5

04.05.2013 19:42

TJ DURMAN Staré Město - TJ Bystřice o.s.  1 : 3 ( 1 : 0 ) Branky : Adámek - 2 Kluz,Lachowicz

Sestava : Gaszczyk - Rusz,Bauman,Samek,Cienciala

Sniegoň (46´Teofil),Sikora (46´Staniek),Faruga,Kluz

Noga (88´Drong),Lachowicz

Bystřičtí hráči zvládli velice náročný program.Během šesti dnů odehráli tři mistrovská utkání.Po nedělním upatlaném výkonu se Starou Bělou remizovali ve středeční dohrávce ve Vratimově.V sobotním utkání ve Starém Městě opět bodovali.

Přesto jejich výkon v prvním poločase tomu vůbec nenasvědčoval.Začali velice vlažně a úvod utkání se jim nevydařil.

Již ve 2 min.utkání dostali branku ze standardní situace."Stále stejně obehraná písnička"láteřil bystřický trenér.

"Hráče pořád upozorňujeme,aby byli od začátku soustředění a oni jsou myšlenkami někde jinde.To se musí zlepšit"dodal naštvaně trenér.

Domácím tento stav a způsob hry bystřických v prvním poločase zcela vyhovoval.Bystřice byla nemastná,neslaná.Až na jednu výjimku,když nastřelila Kluzem tyč domácí branky.Domácí zahrozili dalšími standardkami,které se jim nepodařilo realizovat.

Po důrazném pohovoru a dvou změnách v sestavě v poločasové přestávce, začali bystřičtí honit výsledek.

Svého soupeře nepustili téměř k ničemu.Pouze jednou brankář Gaszczyk svělým způsobem zlikvidoval střelu domácích.

V 58 min.po standardní situaci zahrávané Farugou se hlavou prosadil Lachowicz.Poté přišly chvíle agilního Kluze.V 72 min.znovu po standardce Farugy a přihrávce Lachowicze otočil skóre a v 90 min.pečetil vítězství po nádherné přihrávce Rusze.

Bystřice ještě nastřelila břevno Farugou a tyč Nogou.Další příležitosti se jim nepodařilo proměnit."Za výkon ve druhém poločase jsme si zasloužili bodovat.Tento náročný týden jsme zvládli velmi dobře.Teď se musíme připravit na nedělní domácí utkání s Brušperkem,který bojuje o postup"řekl nám po utkání bystřický trenér Miloš Koloničný."Chceme být v úspěšní v každém utkání a odčinit tak výkon,kterým jsme se prezentovali v domácím utkání se Starou Bělou"dodal na závěr.