Sobota 26.3.

27.03.2016 01:19

TJ Dobratice-TJ Bystřice 3:2(2:1)

Branky:Causidis M. 2,Dobiáš D.-Szmek,Čmiel

Jako první udeřili po půlhodině hry domácí, když se prosadil D. Dobiáš. Dobratičtí se z vedení ale dlouho neradovali, vyrovnat se totiž podařilo Szmekovi. Poté přišly chvíle domácího kapitána Mariána Causidise, který dvěma góly posunul blíže k vítězství dobratický celek. Bystřici se v 67. minutě podařila již jen korekce výsledku, o kterou se krásnou střelou postaral Čmiel. „Myslím si, že po poločase jsme mohli vyhrávat tak 3:1, to by odpovídalo průběhu hry, protože jsme byli lepším celkem. Noga se Szmekem své možnosti promarnili. Místo toho jsme dostali dva docela zbytečné góly a na koni byli domácí," konstatoval předseda bystřického klubu Pavel Vavřač. „Dali jsme ještě jeden gól, obránce Rusz hlavou nasměroval do sítě trestný kop. Bylo to krátce před koncem střetnutí, rozhodčí nakonec branku neuznal," dodal Vavřač.

Dobratice: Hill – Zeman, L. Klesniak, Lýsek, Béla – Číž (6. Šimík), Uherek, Škola, D. Dobiáš (89. Kohut) – Causidis, M. Dobiáš (90. Gongol). Trenér: Marián Korabík.
Bystřice: J. Galusik – Zoubek, Samek (84. Kisza), Teofil, Rusz – Placzek, Kantor, Buryan, Čmiel – Noga, Szmek (78. Staniek). Trenér: Radomír Šulák.
Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/obrazem-prehled-fotbaloveho-vikendu-20160329.html


TOPlist