Sobota 22.8.

22.08.2015 16:18

SK Brušperk-TJ Bystřice 1:2(1:1)

Dva zápasy, šest bodů – fotbalová Bystřice zažívá parádní vstup do soutěže. „Po dvou kolech máme šest bodů, ale nějaké závěry by byly předčasné, přinášejí pak smůlu. Byli bychom rádi, kdyby nám to takhle šlo i nadále," řekl předseda bystřického klubu Pavel Vavřač a doplnil: „Byl to zápas o bojovnosti a nasazení, kluci do něho dali všechno, proto si zaslouží pochvalu. Měli jsme štěstí, ve druhém poločase nás domácí přitlačili."

Oba zápasy Bystřice měly mnoho společného. Její soupeři si totiž vypracovali jednogólový náskok, ale nakonec se stejně smáli Bystřičtí. Na úvodní Karlíkův gól ze 3. minuty odpověděl po akci Čmiela středopolař Kantor, který se v závěru střetnutí podílel na vítězné trefě Buryana. „Doufám, že tato facka přišla v pravý čas. Už v dalším kole nás čeká silný Petřvald, který jsme doma ještě neporazili. Kluci tak mají šanci odčinit smolnou porážku s Bystřicí," řekl pro klubový web trenér Brušperku Radim Karsten.

Brušperk: Drobec – Karlík, Tomek, Šot, Kornak – Vojtek, Blahut, Slavík, Kaleta (46. Šimon, 61. Rzidký) – Bogdan (71. Herák), Ogon. Trenér: Radim Karsten.

Bystřice: Galusik – Placzek, Teofil, Samek, J. Rusz (35. Zoubek) – Kisza, Kantor, Buryan, Čmiel – Klar (87. Szmek), Noga (89. Mončka). Trenér: Radomír Šulák.
Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/shrnuti-fotbalovych-zapasu-okresnich-tymu-20150826.html


TOPlist