Sobota 19.9.

19.09.2015 23:53

Sokol Sedliště-TJ Bystřice 0:2(0:1)

Branky:Noga,D.Kantor

Soužící se družstvo Sedlišť se chce vzchopit, ale na to si bude muset počkat. Bystřice, která letos ještě neztratila bod, senzaci kola nepřipustila a ze hřiště posledního celku si odvezla vítězství 0:2. Pokud by domácí proměnili samostatný únik a místo střely do tyče by dali gól, výsledek by byl možná jiný. Brankovou konstrukci zasáhli rovněž hosté, po rohovém kopu scházel kousek štěstí hlavičkujícímu Zoubkovi.

Pověst střelce naopak potvrdil Noga, naběhl si na centr Kantora a hlavou zametl míč do sítě. Pojistku přidal Kantor, do sítě si našla cestu jeho technická střela ze střední vzdálenosti. „bylo nám jasné, že pokud naše mladé mužstvo zůstane pohromadě, půjde herně i výsledkově nahoru, protože je v něm velký potenciál," řekl bystřický předseda Pavel Vavřač na adresu fotbalistů, kteří až na dvě tři výjimky prošli Fotbalem Třinec. Vloni se Bystřice dlouho strachovala o záchranu, předloni dokonce málem spadla. Letos už je prakticky za vodou.

„Jsme v euforii, daří se nám, ale nepodléháme falešné iluzi, že všechno je v naprostém pořádku. Do marastu se dá spadnout raz dva, takže do dalších utkání půjdeme s pokorou a maximální soustředěností," přislíbil Vavřač.

Sedliště: Dan. Majer – T. Majer (77. Bojda), Junga, Kmošťák, D. Javorek – Bílek, Mokroš, Kožušník (80. Dom. Majer), Košťál (52. Pohludka) – Foukal, A. Javorek. Trenér: Ivo Valas.
Bystřice: Galusik – M. Teofil, L. Teofil, Samek, Rusz – Placzek, Zoubek, Buryan, Mončka (61. Kisza) – D. Kantor (89. M. Kluz), Noga (85. Szmek). Trenér: Radomír Šulák.
Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/shrnuti-fotbalovych-zapasu-okresnich-tymu-20150923.html


TOPlist