Sobota-15.6.

16.06.2013 07:13

SK Stonava - TJ Bystřice o.s. 4 : 4 ( 2 : 2 ) Branky : Zoller 3,Frait - Kluz 3,Lachowicz

Sestava : Gaszczyk - Rusz,Bauman,Samek,Cienciala
             Teofil,Sniegoň ( 80´Szmek ),Blažek,Staniek
              Lachowicz,Kluz

Bystřičtí fotbalisté odjížděli do Stonavy bez tří hráčů základní sestavy ( Noga,Faruga - zranění,Sikora - studijní pobyt v Řecku ),ale na jejich výkonu se to nijak zvlášť neprojevilo.Zastoupivší hráči je svým poctivým výkonem nahradili.
Již ve třetí minutě se na levé straně parádně uvolnil Staniek a jeho přesný centr Kluz hlavou poprvé zavěsil do sítě.Ve 25 min.opět Staniek vyslal českou uličkou do šance Lachowicze a ten se v takových situacích nemýlí 0 : 2."Těch 25 min.byl fotbal,jaký jsme chtěli produkovat celé jaro,"řekl nám bystřický trenér"ale ne vše se podaří jak si přejete!"Poté přišlo ze strany bystřických k uspokojení,které domácí hráči využili a srovnali poločasový stav utkání na 2 : 2.

V úvodu druhého poločasu bystřická obrana zaspala a pro domácího útočníka nebyl problém změnit skóre na 3 : 2.Bystřičtí hráči se nevzdali a pořád bojovali.Mezi 56 - 60 min.si vypracovali tři šance (Staniek,Kluz,Cienciala),ale bohužel se jim skóre srovnat nepodařilo.Až v 68 min.dlouhý aut Rusze zavěsil do sítě opět Kluz.

V 73 min.se skóre opět měnilo.Domácí přesnou kolmicí(na hraně ofsajdu)šli opět do vedení 4 : 3.

Chvíli poté nastřelil Kluz tyč a Cienciala hlavou minul stonavskou branku.V samém závěru utekl agilní Lachowicz domácí obraně a následoval pokutový kop za jeho podražení.Autorem čtvrté a vyrovnávající branky byl z pokutového kopu skvěle hrající Kluz,který dovršil v tomto utkání ,,hattrick."

"Hráčům musím poděkovat,že bojovali až do konce, a uhráli zaslouženou remízu"řekl nám po utkání bystřický trenér Miloš Koloničný.

Poslední utkání hraje Bystřice s D.Lutyní již v pátek 21.6.2013 v 17.30 hod.