Sobota 11.4.

17.04.2015 08:03

TJ BDSTAV Sedliště-TJ Bystřice 4:2 (2:2)

Domácí fotbalisté si v úvodních minutách vypracovali dvoubrankový náskok, když do černého zamířili postupně Hrdý s Krejčokem. Hosté se však nevzdali a ještě v průběhu prvního dějství ztrátu smazali – po faulu na Klara Opluštil proměnil pokutový kop a Čmiel po individuální akci vyrovnal na 2:2. Pomyslný chleba se lámal v poslední desetiminutovce. Sedliště udeřila v 86. minutě Sekaninou přímo z rohového kopu a posléze z pokutového kopu upravil Krejčok na konečných 4:2. Hosté dohrávali bez vyloučeného Placzka, který viděl červenou kartu za oplácení.„Znovu jsme zbytečně ztratili body. Citelně nám schází zraněný Noga. Čekají nás tři těžké zápasy, pokud nechceme ztratit kontakt s konkurenty, potřebujeme dvakrát zvítězit," sdělil trenér bystřických fotbalistů Pavel Vavřač.

Sedliště: Šupolík – Hybel, Javorek, Hrdý, T. Majer, Bílek, Mokroš, Pohludka, Kovalík, Sekanina, Krejčok. Trenér: Petr Nesrsta.

Bystřice: Galusik – M. Teofil, L. Teofil, Samek, Rusz – Placzek, Kantor, Buryan, Čmiel – Klár (68. Sniegoň), Opluštil. Trenér: Pavel Vavřač.