Sobota 10.5.

10.05.2014 18:40

SK Beskyd Čeladná-TJ Bystřice 3:3 (3:1)

Branky:Puraš 2,Buryan

Okresní derby přineslo nakonec pořádnou přestřelku. V první půli to lépe střílelo domácím fotbalistům. Už v 11. minutě se ocitá v dobré šanci Padych, ale zahazuje. Vše si domácí útočník spravil o sedm minut později, kdy už míří přesně. Ve 23. minutě hosté ztrácí míč, který zachytává Padych a krásným lobem nedává Gaszczykovi šanci. Po půl hodině je zdá se být rozhodnuto. Petr těží z ťukesu s Čápem a domácí vedou tříbrankovým rozdílem. Jenže ještě do poločasu snižuje Puraš na 3:1. Hosty pak nastartovala branka ve 48. minutě po Buryanově důrazu.

„Nasadili jsme do hry pozměněnou obranu. Hráči možná čekali, že je o pauze seřvu, jenže já je tentokrát povzbudil," prozradil trenér hostů Miloš Koloničný. Když pak v 68. minutě pohrdl Padych jasnou tutovkou, přišel trest. V 79. minutě napřáhl Puraš a je srovnáno! V závěru dokonce Žubor trefil břevno Murínovy branky, hosté mohli dokonat skvělý obrat, nakonec derby skončilo smírem.

Čeladná: Murín – Pazděrný (57. Indra), Machanec, Liška, Pyšno – Bláha, Staskevič, Čáp, Petr (75. Pytlík) – Palej, Padych. Trenér: Petr Nesrsta.
Bystřice: Gaszczyk – Placzek (85. Bodeček), L. Teofil, Samek, M. Teofil – Zahradník (46. Rusz), Klar, Buryan, Opluštil (75. Staniek) – Puraš, Žubor. Trenér: Miloš Koloničný.