Příprava-sobota 23.2.

25.02.2013 16:36

TJ Bystřice o.s. - TJ Sokol Mosty  3 : 0 ( 1 : 0 ) Branky : Cienciala,Noga,Rusz

 

Sestava : Gaszczyk - Teofil,Bauman,Cienciala,Rusz

                                Staniek,Sikora (46´Kantor),Blažek,Drong (46´Kuczera)

                                Lachowicz,Noga 

 

V dalším přátelském utkání přivítali bystřičtí fotbalisté hráče z TJ Sokol Mosty.V prvním poločase si bystřičtí vypracovali několik příležitostí,ale bohužel proměnili jedinou,když se trefila nová akvizice Jiří Cienciala.Hosté se dostávali na dostřel Gaszczykovi jen sporadicky,přesto jej v jednom případě nebezpečně ohrozili.

Ve druhém poločase začali bystřičtí aktivně,ale osudnou jim byla 65 min.utkání.Zranil se Jiří Lachowicz a následně byl rozhodčím z hrací plochy vykázán Petr Blažek.Bystřičtí dohrávali utkání v devíti hráčích,ale na hrací ploše se to neprojevilo.

 

Ba naopak,podařilo se jim po rychlých brejkových situacích vstřelit dvě branky a dotáhnout utkání do vítězného konce.Postupně se trefil Lukáš Noga a navrátilec z hostování Jakub Rusz.

 

,,Zase jsme o něco bohatší a zkušenější.Fotbal přináší různá překvapení a tím je krásný.Vyzkoušeli jsme si situaci,která může kdykoliv nastat i v mistrovských utkáních.

Těsně před tím,než se to stalo,jsem vystřídané hráče poslal do sprchy a nechtěl jsem je vracet zpět.Tak jsme to dohráli v devíti",řekl nám po utkání bystřický trenér.


TOPlist