Drzewiarz Jasienica - TJ Bystřice o.s.  3 : 0 ( 0 : 0 )

Sestava : Gaszczyk - Teofil,Bauman,Blažek,Cienciala

Zahradník(46´Staniek),Faruga(80´Samek),Sikora(46´Drong),Rusz(50´Kuczera)

Kluz(60´Kantor),Noga

Další přípravné utkání odehráli bystřičtí fotbalisté s mužstvem 4.polské ligy Drzewiarz Jasienica.Soupeř to byl velice kvalitní a produkoval rychlou nápaditou hru po celé utkání.

V prvním poločase se bystřičtí dostali do dvou gólových šancí,ale bohužel je nedotáhli do úspěšného konce.Skóre se neměnilo zásluhou brankáře Gaszczyka,který ve dvou případech vychytal útočníky soupeře.

Ve druhém poločase se měnilo skóre třikrát,ale bohužel jen ve prospěch soupeře.V 62 min.přišla první chyba a špatnou rozehrávku bystřické obrany domácí potrestali poprvé.

Po této brance se bystřičtí dostali částečně pod tlak,ale srdnatě tomu odolávali.Také ve druhém poločase si bystřičtí vypracovali dvě příležitosti,ale s její realizací byli na štíru.V samém závěru v 81 a 85 min.inkasovali bystřičtí další dvě branky po individuálních chybách v obranné fázi.Samotný výsledek zkresluje obraz hry a porážka rozdílem třídy je pro bystřické fotbalisty svým způsobem příliš krutá.

,,Bylo to velmi kvalitní utkání.V prvním poločase jsme byli domácím důstojným soupeřem.Hráči se sami přesvědčili,že při kvalitní organizaci hry podpořené plněním taktických úkolů,se dá hrát i s tak silným soupeřem vyrovnaná partie,,řekl nám bystřický trenér.

,,Po prostřídání v poločase a průběhu utkání,jsem čekal,že nás soupeř přitlačí.Bohužel v samém závěru jsme se dopustili velkých individuálních chyb,které nás mrzí a zkreslují náš výkon.Ale s hráči si to rozebereme a musíme zapracovat na odstranění chyb,které se v tomto utkání objevily. Těší mě,že mladí hráči,které zapojujeme do mužstva ( všichni jsou ročník 1992 a výše - Rusz,Cienciala, Sikora,Teofil,Zahradník,Kantor,Samek,Gaszczyk),se snaží dostat do základní sestavy a tím vytvářejí zdravou konkurenci.Starší hráči vidí,že nemají své místo jisté, protože mladí vlčáci začínají nepříjmně kousat,a to je pro mužstvo dobré znamení,,řekl nám na závěr bystřický trenér Miloš Koloničný.