Příprava-sobota 16.2.

20.02.2013 20:16

FC IRP Český Těšín-TJ Bystřice o.s. 5 : 2 ( 3 : 1 ) Branky : 30´,40´,57´( PK ) Przyczko,12´Nowak,88´ Hradečný - 27´,50´ Lachowicz
 
Sestava : Mrozek - Teofil,Bauman (46´Blažek),Cienciala,Rusz  
                             Drong (46´Kuczera),Sikora,Faruga,Staniek
                             Noga (46´Kantor L.),Lachowicz 
 
Bystřičtí fotbalisté nastoupili k prvnímu ostrému startu na půdě účastníka krajského přeboru z Českého Těšína.V sestavě se poprvé objevila nová akvizice z Třince Jiří Ciencala,který na jaře bude oblékat dres bystřických fotbalistů. 
Rovněž nastoupili navrátilci z hostování v Hnojníku Petr Sikora,Jakub Rusz a Pavel Kuczera,se kterými chce trenér počítat v jarní části soutěže.Záleží na každém hráči,jak se s tím popere.Pro trenéra je vždy dobré,když má z čeho vybírat.Bohužel nemohli nastoupit někteří hráči,kteří jsou dlouhodobě zraněni (David Polák,Jiří Szturc),nemocní (Filip Kunák,Lukáš Gaszczyk, Tomáš Vávra,Mirek Samek) nebo si plnili pracovní povinnosti (Martin Zahradník).Ti dostanou příležitost v dalších utkáních.
 
,,Do přípravy se nezapojil Michal Sniegoň ( upřednostňuje futsal ) a velmi zřídka se na tréninku objevil Aleš Kluz,s čímž nejsem vůbec spokojen.Chování a přístup Aleše je pro mě obrovské zklamání,ale bohužel je to jeho věc.Já mu do hlavy nevidím a nevím co zamýšlí",řekl nám bystřický trenér.
 
,,Dnešní výkon proti kvalitnímu soupeři byl zkouškou fyzické připravenosti hráčů.Dopustili jsme se řady individuálních chyb,které musíme odstranit.Víme kde nás bota tlačí a na tom budeme pracovat.Hráči se přesvědčili o tom,že jsme fyzicky neodpadli a naše cesta zkvalitnění fyzické kondice je správná,což mě těší,"řekl nám bystřický trenér.,,Na herní kvalitu máme ještě pět týdnů přípravy,což je dostačující doba.Hlavně aby hráči nepolevili v tréninkovém úsilí,"řekl na závěr bystřický trenér Miloš Koloničný.
 
Další přípravné utkání odehrají bystřičtí fotbalisté v sobotu 23.2.2013 na umělé trávě v Českém Těšíně v 14.30 hod.Soupeřem jim bude TJ Sokol Mosty.


TOPlist