Příprava 20.7.

22.07.2013 16:23

LKS Konczyce Wielkie - TJ Bystřice o.s. 2 : 3 ( 1 : 2 ) Branky : Rusz,Staniek,Noga
Další přípravné utkání odehráli bystřičtí fotbalisté v Polsku.Ve druhé minutě po akci Opluštila se Staniekem se poprvé trefil zblízka Rusz.V 8 min.po nádherné přihrávce Plačka navýšil vedení bystřických Staniek.Domácí se trefili ve 28 min.po rychlém brejku.
Ve druhém poločase přidal třetí gól v 53 min.Noga po sklepnutém míči od Szmeka.Domácí kontrovali a v 56 min.snížili z přísně nařízeného pokutového kopu.Přestože na obou stranách si hráči vytvořili gólové příležitosti,další branky už nepadly.

"Jsme ve stádiu hledání optimální sestavy.Někteří hráči jsou pravdopodobně na odchodu ( Bauman,Lachowicz,Kluz,Blažek,Cienciala ),takže budujeme zčásti nové mužstvo.Uvidíme jak se nám to do začátku soutěže podaří.Je na to strašně málo času a prostoru"řekl nám po utkání bystřický trenér Miloš Koloničný.

Sestava : Gaszczyk (60´Samek) - Teofil,Klár,Samek(60´Matýsek),Rusz