OP st.žáci

25.08.2013 20:19

25.8.2013 čekalo naše žáky první mistrovské utkání.
Soupeřem nám byl tým Písku. Bohužel,do tohoto utkání jsme z důvodu dovolených a nezodpovědnosti některých hráčů nastoupili pouze s 11 hráči a to ještě z toho 2 hráči byli z přípravky.
Na naší hře neúčast 6 hráčů byla znát. Hra se v prvním poločase odehrávala většinou uprostřed hřiště s minimem šancí na obou stranách a tak první poločas skončil bez branek.
Ve druhém poločase oběma týmům ubývaly síly a tak se začali prosazovat obě mužstva v útoku. Jako první se nakonec prosadil soupeř. Gól to byl velmi šťastný, přesto,bohužel,naši hráči byli bez šance tomuto gólu zabránit. Soupeř totiž gól dal přímo z rohu.
Naštěstí vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Gól to byl po pěkné kombinaci,kdy na jejim konci si vybral golman soupeře slabou chvilku a střelu Martina Szmeka vyrazil před sebe a dobře dobíhající Jan Fiedor míč dorazil do brány.
Náš tým měl ještě několik dobrých příležitostí zápas otočit,ale bohužel ani jedna šance se už neujala.
Remíza byla spravedlivá,ale při pohledu na naši hru a sestavu to bylo pro nás vítězství, kluci hráli opravdu velmi dobře a za svůj výkon se nemuseli stydět.

Sestava: O.Malý,P.Durstin,O.Drong,J.Folwarczny,D.Gomolczyk,D.Kičerka,Š.Hickel,M.Szmek,J.Toszek,V.Kaniok a J.Fiedor
zápasu se nezúčastnili: B.Kantor,S.Bocek,M.Badura,A.Olszar,V.Hloužek a Š.Laštůvka

Příští zápas naši hráči odehrají ve středu 4.9. 2013 v 17hodin na hřišti v Nýdku. Snad už do tohoto utkáni nastoupíme v plné sestavě a tak budeme moci získat letošní první 3body.


TOPlist