Neděle 8.9.

09.09.2013 17:02

TJ Bystřice-TJ Raškovice 2:2(2:2)

O tom, že oba regionální rivalové si rozdělí po bodu, rozhodla už první fáze utkání. Bystřice, která stále čeká na první vítězství, musela dvakrát smazávat náskok soupeře. Skóre zápasu otevřel raškovický útočník Vojkovský. Domácí ale neotáleli a brzy srovnali. Farugův rohový kop doputoval k Samkovi, ten jej vrátil na Rusze a po něm skóroval Buryan. Bojovný celek hostí šel opět do vedení, když se z trestného kopu trefil Drozd. Stejnou pozici ještě do poločasu zužitkoval také domácí Faruga, takže oba celky šly do kabin za nerozhodného stavu. Po změně stran si více příležitostí vypracovali domácí, leč gólu se už diváci nedočkali. „Co všechno my neproměníme, nad tím už zůstává rozum stát," láteřil domácí kouč Miloš Koloničný.

Bystřice: Gaszczyk – M. Teofil, Klár, Samek, Rusz - Faruga, Placzek (88. Zahradnik), Bodeček (60. Krenželok), Buryan, Opluštil (75. Staniek) – Noga (50. Sniegoň). Trenér: Miloš Koloničný.

Raškovice: Šupolík – Špadt, J. Škola, Kacíř – Farský, Preči, Juřica, Klimek (60. Feike) – Vojkovský (75. Vochta), Drozd, R. Škapa. Trenér: Jiří Škola.


TOPlist