Neděle 30.8.

30.08.2015 19:04

TJ Bystřice-TJ Dobratice 1:0(1:0)

Branka: Noga

Po třech kolech má fotbalová Bystřice plný počet bodů a v tabulce je druhá jen vinou horšího skóre. „Máme devět bodů, ale já pořád zůstávám na zemi. Chceme vyhrávat doma a venku sbírat po bodu," prohlásil kouč úspěšného týmu Radomír Šulák.

V úvodních dvou duelech jeho svěřenci strhli vítězství v závěrečných minutách, tentokrát rozhodli už v první části hry. O jedinou branku střetnutí se postaral Noga, po přihrávce Kiszi si nachystal míč a levačkou ho poslal do sítě. Ke konci střetnutí domácí mohli své vítězství zpečetit druhým gólem, ale Noga a Čmiel netrefili prázdnou bránu. To už oba celky hrály v deseti, protože nejdříve putoval do kabiny domácí Buryan a vzápětí ho následoval Dobiáš.

„V úvodu se nám podařilo útočnou hrou soupeře překvapit, ale místo vedení jsme naopak inkasovali. Po změně stran jsme měli na vyrovnání, v koncovce jsme bohužel selhali. Hlavně šance Causidise bylo stoprocentní. Mohli jsme ale i inkasovat, brankář Tesarčík byl však dnes skvělý," řekl k utkání dobratický trenér Martin Blahuta.

Bystřice: Galusik – Placzek (87. M. Kluz), L. Teofil, Samek, Zoubek – Kisza, Buryan, D. Kantor, Čmiel – Noga (90. Staniek), Klar (88. Szmek). Trenér: Radomír Šulák.

Dobratice: Tesarčík – Gongol (46. Světlík), Lýsek, Dobiáš – Béla, Uherek, Kolář (73. Březina), Skotnica – Somr (87. Bortlíček), Causidis, Hlaváč. Trenér: Martin Blahuta.
Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/shrnuti-fotbalovych-zapasu-okresnich-tymu-20150901.html


TOPlist