Neděle 3.5.

03.05.2015 20:42

TJ Bystřice-TJ Dolní Datyně 1:1(1:1)

Branky: Klar-Kubiena

V neděli se střetl domácí tým Bystřice s hosty z Dolní Datyně. Minulé utkání v Bystřici skončilo nerozhodně 1:1 no a tento výsledek se zrodil znovu. Oba týmy čekalo těžké utkání a oba týmy chtěli naplno bodovat. Ze začátku se hrál opatrný fotbal. Hosté vyčkávali na taktiku domácích, co předvedou. Hráči Dolní Datyně ale postupem času začali být aktivnějším týmem a přebrali iniciativu v prvním poločase, ovšem žádné šance nepřicházely, ale přece se jedna urodila, když na polovině hřiště převzal mí hostující Kubiena, který si míč několikrát posunul a zkusil překvapit brankáře domácích z třiceti metrů, k překvapení všech přizemní střela hostujícího útočníka, proletěla až do brány domácích - 0:1. Vedení hostů ale netrvalo dlouho, jelikož po přihrávce mezi obránce hostů skóroval domácí Klar a bylo to - 1:1. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu, hosté byli aktivnější a stále domácí tlačili. Tlak hostů se ještě zvýšil, když musel domácí hráč ze hřiště, když fauloval unikajícího Kubienu a viděl druhou žlutou kartu a tak následovala červena. Hosté ale početní výhodu nevyužili, a tak utkání Bystřice - Dolní Datyně skončilo nerozhodně 1:1.

Bystřice: Galusík – M. Teofil, L. Teofil, Miroslav Samek, Rusz – Placzek, D. Kantor, Buryan, Čmiel – Klar (75. L. Kantor), Opluštil. Trenér: Pavel Vavřač.