Neděle 21.4.2013

22.04.2013 20:58

V neděli 21.4. se naši starší žáci konečně dočkali svého prvního zápasu. Zima byla dlouhá a tak naši mladíci se dostali poprvé na hřiště teprve tento týden.
Našim prvním soupeřem byl tým Hrádku. Do Hrádku jsme jeli s oslabeným týmem,jelikož utkáni se nemohl pro zranění zúčastnit Jan Fiedor, s rodinných dúvodů Beniamin Kantor a Tomáš Fober dal přednost před zápasem v Hrádku utkání v Jablunkově ( je tam zapůjčen na střídavý start ). Výpadek těchto tří hráčů byl na naší hře znát, přesto naši hráči proti bojovnému soupeři utkáni zvládli. Po gólech Vladimíra Hloužka,Dominika Rusze, Radima Badury 2x a Adama Kubienky 2x náš tým zvítězil 6:2 a tímto si udržel první příčku v tabulce.

Sestava: O.Malý, O.Drong,D.Gomolczyk,D.Rusz, J.Folwarczny, A.Kubienka, R.Badura, D.Kičerka, M.Badura, V.Hloužek, Š.Hickel, A.Olszar, P.Durstin a V.Kaniok

Příští utkání odehrajeme v neděli 28.4. v 9.00 doma proti týmu TJ Bukovec.


TOPlist