Neděle 19.4.

19.04.2015 20:20

TJ Bystřice-FC Biocel Vratimov 4:1(3:1)

Branky:Klar,Čmiel,Rusz,Samek-Pešek R.

Domácí vědomi si své nelichotivé situace v tabulce šli od začátku rázně za vítězstvím. Kontrolu nad utkáním ztratili jen na moment, za stavu 1:0 se nevyvarovali chyby a umožnili Vratimovu vyrovnat. Jinak se ale hrálo podle bystřických not – úprk M. Teofila zakončil přesnou trefou Klár, Sniegoňův centr poslal hlavou do sítě Čmiel.

Ze vzduchu padla také třetí branka, Samek vrátil míč na Rusze a ten hlavičkoval přesně. Na konečných 4:1 upravil ve druhém poločase Samek. Od ještě většího přídělu hosty zachránila branková konstrukce, kdy Čmiel hlavičkoval do břevna, horní část brankové konstrukce v rychlém sledu napálili také M. Teofil s Ruszem.

„Zatímco v prvním poločase jsme hráli přesně podle mých představ, po změně stran se herní kvalita někam vytratila. Získali jsme tři důležité body, a to je podstatné," zdůraznil předseda a trenér Bystřice Pavel Vavřač.

Bystřice: Kreželok – M. Teofil, L. Teofil, Miroslav Samek, Rusz – Sniegoň, Buryan (75. P. Sikora), D. Kantor, J. Čmiel – Klár (65. Guznar), Opluštil (87. Szmek). Trenér: Pavel Vavřač.