Neděle 14.9.

14.09.2014 17:55

TJ Bystřice-TJ BDSTAV Sedliště 2:5(0:4)

Branky:Žubor,Buryan-Koníček 2,Krejčok,Kaňok,Sekanina

Bum bác, bum bác a před koncem první půle to rázem bylo 0:4. „Měl jsem pocit, jako kdybychom byli někde na výletě, první dějství jsme úplně proflákli. Můžeme se jen dohadovat, jak by utkání mělo průběh, kdyby sudí uznali Žuborův gól hlavou na 1:1. Dle jejich názoru se dopustil útočného faulu," kroutil hlavou kouč Bystřice Miloš Koloničný. Hosté poprvé udeřili již ve 3. minuty, kdy domácího gólmana překonal Krejčok. Ještě do poločasu přidal další dvě branky Koníček a ve 32. minutě upravoval Kaňok již na 0:4. Aby toho nebylo málo, Bystřice dostala po změně stran ještě jednu branku o kterou se postaral Sekanina. Hosté polevili a domácí si vytvořili tři loženky, které Samek, Čmiel a Noga zahodili.

„Bylo to ještě předtím, než se naplnila 60. minuta. Mohli jsme se zápasem ještě něco udělat, ale bylo jasné, že stav 0:5 se asi otočit nedá," přiznal Koloničný. Jeho tým se zmohl jen na dvojitý čestný úspěch, Buryan připravil pro Žubora branku na 1:5 a vzápětí si oba hráči úlohy vyměnili.

Bystřice: Galusik – Sniegoň (65. Očadlík), Bodeček (33. Opluštil), Klar, Miroslav Samek, Rusz – Buryan, D. Kantor, Čmiel – Noga (70. L. Kantor), Žubor.           Trenér: Miloš Koloničný.
Sedliště: D. Majer – Hybel, Pohludka, Foukal, Kmošťák – Bílek – Koníček (82. Bojda), Mokroš, Sekanina, Kaňok – Krejčok. Trenér: Petr Nesrsta