Neděle 12.10.

12.10.2014 17:08

TJ Bystřice-AFC Veřovice 1:0(0:0)

Branka:Noga

Debakl v Dolní Datyni neustál trenér Bystřice Miloš Koloničný. Mizerně bránící mužstvo převzal předseda klubu Pavel Vavřač. „S koučem jsme se rozloučili po vzájemné dohodě. Důvodem byly vysoké prohry a špatné umístění v tabulce. Do konce podzimu mužstvo povedu spolu s Radkem Šulákem," nastínil Vavřač. Druhé Veřovice v Bystřici zůstaly za očekáváním, inkasovaly z kopačky Nogy a odvezly si těsnou porážku 1:0. „Tři body jsme vybojovali pro Bystřici a také pro bývalého trenéra Koloničného," poznamenal Vavřač.

„Trochu mě mrzí, že jsem nemohl mužstvo vést ještě aspoň v duelu s druhými Veřovicemi. Bystřický tým je mladý a perspektivní, má v sobě velký potenciál. V defenzívě se dopouštěl ale fatálních chyb, které jej srážely. Neměli jsme výsledky a uznávám, že se mi nepodařilo najít šéfa obrany, který by dirigoval zadní řady," řekl dnes už bývalý kouč Bystřice Miloš Koloničný.

Bystřice: Cymorek – M. Teofil, L. Teofil, Miroslav Samek, Rusz – J. Čmiel (86. L. Kantor), Burian, D. Kantor (65. Očadlík), Placzek (46. Bodeček) – Klar – Noga (89. Sniegoň). Trenér: Pavel Vavřač.


TOPlist