Muži-26.5.

30.05.2013 20:41

TJ Baník Albrechtice - TJ Bystřice o.s.  2 : 2 ( 2 : 1 ) Branky : Kroužek,Dorozlo - Kluz,Lachowicz

Sestava : Gaszczyk - Rusz,Bauman,Samek,Cienciala
                                Teofil (90´Blažek),Sikora,Faruga,Sniegoň (77´Drong)
                                Lachowicz,Kluz (55´Staniek)

K dalšímu venkovnímu utkání zajížděli bystřičtí fotbalisté do Albrechtic,které svými jarními výkony překvapily nejednoho soupeře.
Již v 6 min.utkání po zbytečné ztrátě míče a špatném odkopu čelil první střele brankář Gaszczyk,ale bohužel z dorážky ho překonal domácí Kroužek.
Minutu poté bystřičtí vhazovali dalekonosný aut Ruszem a Kluz srovnal skóre.Přímý kop Farugy zastavila tyč domácí branky a hlavička Sikory jen těsně minula branku domácích.Když už se zdálo,že soupeři půjdou do kabin za nerozhodného stavu,došlo k chybě na levé straně a centrovaný míč hlavičkoval domácí Dorozlo za bezmocného brankáře Gaszczyka.

Do druhého poločasu nastoupili bystřičtí se snahou vyrovnat stav utkání.A to se jim podařilo v 52 min.,když prudkou střelu Sniegoňe vyrazil domácí brankář k nohám Lachowicze a ten se v takových situacích nemýlí.Skóre bylo srovnáno na 2 : 2.
Domácí se snažili utkání překlopit na vlastní stranu,ale jednoznačně proti byl bystřický brankář Gaszczyk,který svými skvělými zákroky třikrát mužstvo podržel.
Hosté se také snažili něco vymyslet,ale jejich akcím scházelo přesné zakončení.Přesto největší šanci celého utkání promrhal střídající Drong,který v 87 min.běžel sám na brankáře,ale vynikající příležitost nedal.Domácí brankář vyběhl a jeho zakončení zneškodnil.

"Dnes při trošce štěstí jsme mohli jet domů veseleji.Ale popravdě řečeno za remízu vděčíme brankáři Gaszczykovi,který nás podržel"řekl nám po utkání bystřický trenér Miloš Koloničný."Ale kvalitní brankář je na to,aby také něco chytil"s úsměvem dodal na závěr trenér.
V neděli 2.6. 2013 přivítají domácí fotbalisté mužstvo Smilovic,které je v tabulce třetí a určitě nevzdalo boj o postup do krajského přeboru.Začátek utkání je v 17.00 hod.