Muži-2.6.

04.06.2013 16:58

TJ Bystřice o.s. - TJ Smilovice  0 : 3 ( 0 : 1 ) Branky hosté : Opluštil,Ganczarczyk,Štvrtňa
 
Sestava : Gaszczyk - Rusz,Bauman,Samek,Cienciala (75´Szmek)
                                Teofil,Sikora (65´Drong),Faruga,Sniegoň
                                Noga,Lachowicz
 
Osm kol čekala Bystřice na svého jarního přemožitele.Stali se jimi hráči Smilovic,kteří v derby podali velmi dobrý výkon.
Domácí hráči doplatili na žalostnou koncovku.Již v 5 min.postupoval z boku na brankáře Bašandu domácí Noga,ale jeho křížná střela šla těsně vedle.Do dalšího sóla Nogu vyslal Sniegoň,ale bohužel bystřický snajpr podruhé neuspěl.Přesnost v zakončení scházela také Lachowiczovi,Ruszovi a Teofilovi.
Hosté dali z první vážnější akce gól.Placzek centroval a trestuhodně volný Opluštil hlavou skóroval.Po návratu z kabin již v 52 min.znovu Placzek našel centrem hlavu Ganczarczyka a ten podruhé přiměl brankáře ke kapitulaci.
,,Za stavu 0 : 2 už byli hosté lepším mužstvem.Mají nesmírně zkušený a kvalitní tým a vedení si pohlídali,"přiznal bystřický trenér Miloš Koloničný.
Smilovice hrozily dál,ale Opluštil a Baron(trefil břevno) vedení nenavýšili.Konstrukce brány zabránila ve skórování rovněž Nogovi.Těsně před koncem Baron předal míč Štvrtňovi a ten se štěstím prostřelil bezmocného domácího brankáře Gaszczyka.
,,Byl to zápas o prvním gólu.Dali ho hosté,"dodal na závěr bystřický trenér.


TOPlist